NOVINKY

Rád bych Vás pozval do nově zřízené hospůdky, jeden blok od Josefíny na adrese Sinkulova 20(bývalá Studánka), kde jsme pro Vás připravili útulné prostředí s krby. Čeká Vás obdobná nabídka jídel a širší výběr piveček. Ceny jídel jsou obdobné jako v Josefce, pití jsme zlevnili, aby jste se u nás cítili snad i lépe. Jmenujeme se Pinta a v Josefíně už tedy nejsme.Rádi Vás uvidíme.Veškeré kontakty z Webu platí a rozvoz jídel najdete na Webu Josefíny.
Hotel INOS
Vítejte na našich stránkách
Restaurace Josefína nabízí svoje služby od roku 2003 a to v nově zrekonstruovaných prostorách v ulici Na Dolinách 5, Praha 4-Podolí.
Hostům je zde k dispozici 110 míst ve dvou patrech. Celý prostor je rozdělen do 4 místností, takže zaručuje dostatek místa k pořádání promocí, svateb, rodinných oslav, firemních večírků atd. V teplých dnech pro Vás máme letní zahrádku ve dvorním traktu. Pro děti je připraveno pískoviště a třeba omalovánky s dětským stolečkem. Také je pro Vás připraven profi-grill.
Vaříme speciality české a mezinárodní kuchyně doplněné salátovým barem, k tomu čepujeme Pilsner Urquell a Budějovický Budvar nebo rozléváme výborná vína z Mutěnic. V naší nabídce nechybí také polední hotová jídla za lidové ceny.
V roce 2006 jsme založili firmu na rozvoz jídel. Jídla jsou vždy čerstvě připravena a teplá putují na Váš stůl. Když nemáte dostatek času nebo náladu někam jít, zavolejte a my Vám oběd dopravíme. Ceny jídel jsou konečné a odpovídají kvalitě a velikosti. Dle našich zkušeností, se nasytí i velký jedlík. Jídlo není nutné předem objednávat, objednávka funguje on-line vždy od 11:00 do 14:00. Samozřejmě můžete objednávat i předem.