NOVINKY

Kdy ? Středa 19.8.2015 Tortily - vícezrnná, špenátová, tomatová, Chilli carne. Mexické fazolky Flák vepřového z prasátka .Kuřecí steak ,Sombrero, Hovězí steak na grilu a další , a co k tomu: Tequila, Mexický likér pro holky, pikantní rajčatová šťáva pro veliký děcka Ledový čaj s mátou a zázvorem a mojito, tak pojď to rezervovat a honem bude horko
Hotel INOS
Vítejte na našich stránkách
Restaurace Josefína nabízí svoje služby od roku 2003 a to v nově zrekonstruovaných prostorách v ulici Na Dolinách 5, Praha 4-Podolí.
Hostům je zde k dispozici 110 míst ve dvou patrech. Celý prostor je rozdělen do 4 místností, takže zaručuje dostatek místa k pořádání promocí, svateb, rodinných oslav, firemních večírků atd. V teplých dnech pro Vás máme letní zahrádku ve dvorním traktu. Pro děti je připraveno pískoviště a třeba omalovánky s dětským stolečkem. Také je pro Vás připraven profi-grill.
Vaříme speciality české a mezinárodní kuchyně doplněné salátovým barem, k tomu čepujeme Pilsner Urquell a Budějovický Budvar nebo rozléváme výborná vína z Mutěnic. V naší nabídce nechybí také polední hotová jídla za lidové ceny.
V roce 2006 jsme založili firmu na rozvoz jídel. Jídla jsou vždy čerstvě připravena a teplá putují na Váš stůl. Když nemáte dostatek času nebo náladu někam jít, zavolejte a my Vám oběd dopravíme. Ceny jídel jsou konečné a odpovídají kvalitě a velikosti. Dle našich zkušeností, se nasytí i velký jedlík. Jídlo není nutné předem objednávat, objednávka funguje on-line vždy od 11:00 do 14:00. Samozřejmě můžete objednávat i předem.